Yutaki S Combi

Privalumai

  • Platus pritaikymas: serija išsiskiria itin plačiomis pritaikymo galimybėmis.
    4.30 kW – 16.00 kW šildymui ir 4.00 kW – 10.50 kW vėsinimui
  • Kompaktiška konstrukcija ir jokio garso: gali būti montuojama netgi virtuvėje dėka kompaktiškos konstrukcijos ir mažo triukšmo lygio. Integruotas tūrinis šildytuvas leidžia sutaupyti 70% ploto, lyginant su atskirai montuojamu.
  • Skirtingi talpų dydžiai: turi 2 skirtingų dydžių karšto vandens šildytuvų talpas: 200 ir 260 ltr.
  • 2-os zonos šildymo komplektas gali būti patogiai integruotas į vidaus bloką (200 L modeliui).
  • Paprastas montavimas ir aptarnavimas: Palyginus su atskirai montuojamais tūriniais šildytuvais Yutaki S Combi sumontuojama greičiau ir pigiau: visi vandens ir freono kontūrų prijungimai yra viršutinėje įrenginio dalyje; didžioji dalis įrenginių aptarnaujami iš priekio; patogi prieiga prie valdymo skydelio, todėl nereikia atidaryti vidaus įrenginio.
  • Nerūdijančio plieno talpa su integruotu el. šildytuvu: talpoje sumontuotas papildomas elektrinis šildytuvas. Greito karšto vandens ruošimo funkcija gali būti suaktyvinta vieno mygtuko paspaudimu.

Kam skirti įrenginiai

Yutaki oras- vanduo šilumos siurbliai naudoja ekologišką R32 freoną, kas garantuoja efektyvų šildymą ir karšto vandens ruošimą naujuose namuose, kuriems reikia mažiau galios. Todėl rekomenduojame naujiems ir naujai statomiems pastatams su radiatoriais arba grindiniu šildymu.

Kam skirti įrenginiai

Renovuojamiems pastatams su plieniniais (skardiniais) radiatoriais ir/arba grindiniu šildymu reikia didesnio galingumo modelių, todėl rekonstrukcijai labiau tiks modeliai su R410A freonu.