AirHome 400

Privalumai

  • Integruota savaiminės priežiūros technologija, gerinanti ilgalaikį įrenginio veiksmingumą. Buitinis oro kondicionierius, kurį paprasta naudoti ir kuris padaro kasdienį gyvenimą daug patogesnį.
  • „airCloud Home“ išmaniojo telefono programėlė. Sureguliuoja temperatūrą jums grįžtant namo arba išeinant iš namų.
  • „FrostWash“ technologija. Padeda išlaikyti oro kondicionieriaus veiksmingumą: dulkės ir nešvarumai užšaldomi, atitirpinami ir nuplaunami.
  • Šia programėle taip pat galite prisijungti prie išmaniojo garsiakalbio (suderinamo su „Amazon Echo“ ir „Google Home“), naudotis savaitės grafiko ir laikmačio funkcijomis bei per integruotą energijos sąnaudų skaičiuoklę sužinoti, kiek sunaudota elektros energijos.
  • Pašalina nemalonių oro kondicionieriaus kvapų atsiradimo priežastis. Vos išjungus įrenginį, apsaugos nuo pelėsių funkcija automatiškai ima pūsti orą per vidines dalis ir taip apsaugo nuo pelėsių susidarymo – pagrindinės nemalonių kvapų priežasties.
  • Unikali „SafeGuard“ sistema sujungia elektros ir mechaninę sistemas ir apsaugo lauko įrenginį nuo ekstremalių oro sąlygų ir įtampos svyravimų.
  • Priešfiltris, oro valymo filtras ir šilumokaičio valytuvas kartu iki 99,9 % sunaikina virusus, įskaitant SARS-CoV-2, bei bakterijas.

Japoniška kokybė: sukurta veikti ilgą laiką


Karščio ir šalčio smūgiai, didelė drėgmė, smarkios liūtys,  viršįtampiai, žaibo smūgiai, smūgiai ir dar daugiau…  Kiekvienas mūsų parduodamas oro kondicionierius buvo išbandytas ekstremaliomis sąlygomis. Be to, unikali „SafeGuard“ sistema sujungia elektros ir mechaninę sistemas ir apsaugo lauko įrenginį nuo ekstremalių oro sąlygų ir įtampos svyravimų. Šią apsaugą sudaro 3 minučių uždelsimo grandinė, apsauganti nuo gedimo dėl per dažno pakartotinio įrenginio paleidimo nutrūkus elektros tiekimui, taip pat lauko įrenginio vožtuvo dangtelis, saugiai nukreipiantis vandenį ir kondensatą nuo lauko įrenginio, antikoroziniai dažai, šiluminės briaunos bei metalinis ugniai atsparus  gaubtas, apsaugantis lauko įrenginio viduje esančias elektrines dalis.

 

Vektorinio nuolatinės srovės keitiklio technologija


Mūsų pakopinio vektorinio nuolatinės srovės keitiklio sistemoje įrengta mikroschema, valdanti kompresoriaus greitį. Padalytas rotorius su paskirstytais elektriniais poliais leidžia slopinti elektromagnetinį triukšmą ir optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą esant mažam greičiui.

Dėl šios keitiklio technologijos paleistas oro kondicionierius ima vėsinti visu pajėgumu, tada automatiškai sulėtėja ir veikia mažiausiu pajėgumu, palaikančiu norimą kambario temperatūrą. Keitiklio neturintys modeliai veikia tik įprastais įjungimo ir išjungimo valdikliais. Bandant palaikyti norimą temperatūrą pakartotinai įjungiant ir išjungiant įrenginį, sunaudojama daug daugiau elektros energijos ir temperatūra dar labiau svyruoja.

Tylos režimas

Specialiai išlenktos ventiliatoriaus mentės sumažina skleidžiamą triukšmą, kai oras skrodžiamas mažesniu greičiu.

Temperatūros valdymas kas 0,5 °C laipsnio

Reguliuokite temperatūrą, pamažu didindami arba mažindami ją kas 0,5 °C.

Keli laikmačiai

Šešios įjungimo ir išjungimo laiko bei temperatūros nuostatos kiekvienai savaitės dienai (naudojant „airCloud Home“). Nustatykite konkretų išjungimo laiko intervalą (iki 12 valandų).

Išsaugokite mėgstamas nuostatas

Specialiu nuotolinio valdymo mygtuku greitai įjunkite dažniausiai naudojamą režimo, temperatūros ir ventiliatoriaus greičio derinį.