VRF Kanalinis

Privalumai

  • Integruotas kondensato siurblys
  • DC inverterinis ventiliatorius
  • Lankstus montavimas
  • Oro įsiurbimo filtro priežiūra
  • Mažesni matmenys ir paprastesnis montavimas

Integruotas kondensato siurblys

RPIM-FSN4E-DU modelis turi integruotą kondensato siurblį, kurį galima montuoti iki 850 mm aukštyje nuo žemiausio įrenginio taško.

DC inverterinis ventiliatorius

Mini RPIM vidaus kanalinis konvektorius turi inverterinį DC variklį, kuris gali sumažinti elektros energijos sąnaudas net iki 70 %, užtikrinant tinkamą oro tiekimą į patalpas ir itin tylų veikimą. Inverterinė pavara užtikrina itin tikslų greičio valdymą, todėl didelis oro srautas pasiekiamas esant žemesniam išoriniam statiniam slėgiui.

Mažesni matmenys ir paprastesnis montavimas

„RPIM Mini“ vidaus kanaliniai konvektoriai sukurti specialiai mažoms erdvėms dėl apgalvotos vamzdelių ir elektros jungčių vietos. Techninė priežiūra taip pat nesudėtinga – sistemos dalys pasiekiamos per oro įsiurbimo zoną. Dėl ilgesnių techninės priežiūros intervalų, kompaktiško dydžio ir itin žemo triukšmo lygio šie maži kanaliniai konvektoriai idealiai tinka viešbučiams.

Lankstus montavimas

Mini kanalinių konvektorių montavimo lankstumą taip pat lėmė tai, kad oro įsiurbimo filtrą galima perkelti ir įrenginio galinės dalies į apačią be jokių papildomų priedų